BOSCH Tennplugg Super plus Super plus

Original BOSCH Tennplugg Nøkkelvidde: 16 produsent

Tennplugg

Art. nr.: 0 242 229 659

Passer for kjøretøyet ditt?

Skiltnummer referanse

  • 2-års garanti

  • 14 dagers returrett

-27%
(35,00 kr) 25,62 kr
Spar: 27%
ekskl. MVA, Frakt
- +

På lager

Dette produktet har blitt lagt i handlekurven
  • Produsentens delenummer: 0 242 229 659
  • Produsenten: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143526903
  • Nøkkelvidde: 16
  • Utvendige gjenger [mm]: 14
  • Gjengelengde [mm]: 19
  • senderanlegg [mm]: 3
  • Gjengestigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeavstand [mm]: 0,8
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 28
  • Pol. antall: 1
  • Tiltrekkingsvinkel [grad]: 90
  • BOSCH: Tennplugg
  • Produktnummer: 0 242 229 659
  • RRP: 35,00 kr
Rask forsendelse BOSCH Tennplugg to like sylinderplugger per sylinder, kontroller elektrodeavstand, Brennstofftype: CNG/LPG (artikkel nr. 0 242 229 659)
Kan sammenlignes med OE-numre (bare til sammenligning)
BAIC — OE BOC1093002024
BMW — OE 12121705914
CHANGHE — OE 0948200493
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962H8
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962J1
DAEWOO — OE 1621593003
FAW — OE 3707101W01A00
FIAT — OE 46417010
FIAT — OE 46480362
FIAT | LANCIA — OE 46531918
FIAT | LANCIA — OE 46551935
FIAT — OE 46799927
FIAT — OE 467999270
FIAT | LANCIA — OE 71719244
FIAT — OE 7571541
FIAT | LANCIA — OE 9GYSR
GAZ — OE DR17YCA
HAFEI — OE 3706950
HYUNDAI — OE 1881408051
HYUNDAI — OE 1882308101
MAZDA — OE F21018110
MAZDA — OE JF0318110
MERCEDES-BENZ — OE 0031596703
MERCEDES-BENZ — OE 0031596803
MERCEDES-BENZ — OE 0031597103
MERCEDES-BENZ — OE A0031596703
MERCEDES-BENZ — OE A0031596803
MERCEDES-BENZ — OE A0031597103
NISSAN — OE 2240110F15
NISSAN — OE 2240112E14
NISSAN — OE 2240112E15
NISSAN — OE 2240119V15
NISSAN — OE 2240120J05
NISSAN — OE 2240140V05
NISSAN — OE 22401Y9015
PROTON — OE 96037952
PROTON — OE 96070659
PROTON — OE MS851351
RENAULT — OE 7700856908
SAAB — OE 9116385
SKODA — OE 004081157
SKODA — OE 004081168
SKODA — OE 194917764
SKODA — OE 441040811666
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder som kjøpte "Tennplugg 0 242 229 659" kjøpte også:
  • Motorolje
    Motorolje K2 Art. Nr.: O14D0001, 51,61 kr, Rabatt: 26% Erfaring
    K2 | O14D0001
    51,61 kr -26% RRP: 69,00 kr (51,61 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg VAICO Art. Nr.: V60-0123, 43,11 kr, Rabatt: 26% Kvalitet
    VAICO | V60-0123
    43,11 kr -26% RRP: 58,00 kr (43,11 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Coil
    Coil STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 87,60 kr, Rabatt: 26% skifte ut
    STARK | SKCO-0070091
    87,60 kr -26% RRP: 117,00 kr Spar: 26%
  • delesett, inspeksjon
    delesett, inspeksjon VAICO Art. Nr.: V10-3153, 164,99 kr, Rabatt: 44% Priser
    VAICO | V10-3153
    164,99 kr -44% RRP: 293,40 kr Spar: 44%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg SHELL Art. Nr.: AS206, 55,91 kr, Rabatt: 26% Reparasjon
    SHELL | AS206
    55,91 kr -26% RRP: 75,00 kr (27,96 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 63,63 kr, Rabatt: 26% skifte ut
    ORLEN | QFS411B10
    63,63 kr -26% RRP: 85,00 kr (63,63 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje VATOIL Art. Nr.: 50158, 70,93 kr, Rabatt: 26% defekt? hva gjør jeg?
    VATOIL | 50158
    70,93 kr -26% RRP: 95,00 kr (70,93 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 71,49 kr, Rabatt: 26% Kundeanmeldelser
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    71,49 kr -26% RRP: 96,00 kr (71,49 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje MOBIL Art. Nr.: 150866, 78,28 kr, Rabatt: 26% Original oversatt til norsk
    MOBIL | 150866
    78,28 kr -26% RRP: 105,00 kr (78,28 kr for 1 liter) Spar: 26%
Vi anbefaler også disse produktene til deg:
BOSCH Tennplugg to like sylinderplugger per sylinder, kontroller elektrodeavstand, Brennstofftype: CNG/LPG Super plus 0 242 229 659 beste kvalitet fra originalprodusent