BOSCH Tennplugg Super plus Super plus

Original BOSCH Tennplugg Nøkkelvidde: 20,8 produsent

Tennplugg

Art. nr.: 0 242 235 663

Passer for kjøretøyet ditt?

Skiltnummer referanse

  • 2-års garanti

  • 14 dagers returrett

-26%
(34,00 kr) 25,36 kr
Spar: 26%
ekskl. MVA, Frakt
- +

På lager

Dette produktet har blitt lagt i handlekurven
  • Produsentens delenummer: 0 242 235 663
  • Produsenten: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143134085
  • Nøkkelvidde: 20,8
  • Utvendige gjenger [mm]: 14
  • Gjengelengde [mm]: 19
  • senderanlegg [mm]: 3
  • Gjengestigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeavstand [mm]: 0,8
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 28
  • Pol. antall: 1
  • Tiltrekkingsvinkel [grad]: 90
  • BOSCH: Tennplugg
  • Produktnummer: 0 242 235 663
  • RRP: 34,00 kr
Rask forsendelse BOSCH Tennplugg to forkjellige tennplugger per sylinder, Brennstofftype: CNG/LPG (artikkel nr. 0 242 235 663)
Kan sammenlignes med OE-numre (bare til sammenligning)
AUDI — OE 101000002AB
AUDI — OE 101000005AB
AUDI — OE 101000006AC
AUDI — OE N01781139
BAIC — OE BOC1093002058
BMW — OE 12121258159
BMW — OE 12121265595
BMW — OE 12121267485
BMW — OE 12121288234
BMW — OE 12121711296
BMW — OE 1212188234
BMW — OE 12129061871
CHEVROLET — OE 94837756
CHRYSLER — OE A75P
CITROËN — OE 5417768H
CITROËN — OE 5417769U
CITROËN — OE 5417998
CITROËN — OE 5417998H
CITROËN — OE 5425202
CITROËN — OE 5425202H
CITROËN — OE 5425202M
CITROËN — OE 596010
CITROËN — OE 5960H8
CITROËN — OE 596119
CITROËN — OE 596136
CITROËN — OE 596147
CITROËN — OE 596193
CITROËN — OE 596196
CITROËN — OE 596211
CITROËN — OE 596213
CITROËN — OE 596216
CITROËN — OE 596219
CITROËN — OE 596227
CITROËN — OE 596239
CITROËN — OE 596242
CITROËN — OE 596251
CITROËN — OE 596252
CITROËN — OE 596255
CITROËN — OE 59625R
CITROËN — OE 596260
CITROËN — OE 59626E
CITROËN — OE 596270
CITROËN — OE 5962E8
CITROËN — OE 5962E9
CITROËN — OE 5962G7
CITROËN — OE 5962R2
CITROËN — OE 7826099300
CITROËN — OE 9151400080
CITROËN — OE 91517002
CITROËN — OE CP10
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder som kjøpte "Tennplugg 0 242 235 663" kjøpte også:
  • Coil
    Coil VALEO Art. Nr.: 245170, 53,19 kr, Rabatt: 26% Erfaring
    VALEO | 245170
    53,19 kr -26% RRP: 71,00 kr Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje K2 Art. Nr.: O14D0001, 51,59 kr, Rabatt: 26% Kvalitet
    K2 | O14D0001
    51,59 kr -26% RRP: 69,00 kr (51,59 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg SONAX Art. Nr.: 03321000, 16,72 kr, Rabatt: 28% skifte ut
    SONAX | 03321000
    16,72 kr -28% RRP: 23,00 kr (66,88 kr for 1 liter) Spar: 28%
  • delesett, inspeksjon
    delesett, inspeksjon VAICO Art. Nr.: V10-3153, 164,91 kr, Rabatt: 44% Priser
    VAICO | V10-3153
    164,91 kr -44% RRP: 293,25 kr Spar: 44%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg VAICO Art. Nr.: V60-0123, 43,09 kr, Rabatt: 26% Reparasjon
    VAICO | V60-0123
    43,09 kr -26% RRP: 58,00 kr (43,09 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje K2 Art. Nr.: O24B0001, 51,85 kr, Rabatt: 26% skifte ut
    K2 | O24B0001
    51,85 kr -26% RRP: 70,00 kr (51,85 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg SHELL Art. Nr.: AS206, 55,88 kr, Rabatt: 26% defekt? hva gjør jeg?
    SHELL | AS206
    55,88 kr -26% RRP: 75,00 kr (27,94 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 63,60 kr, Rabatt: 26% Kundeanmeldelser
    ORLEN | QFS411B10
    63,60 kr -26% RRP: 85,00 kr (63,60 kr for 1 liter) Spar: 26%
Vi anbefaler også disse produktene til deg:
BOSCH Tennplugg to forkjellige tennplugger per sylinder, Brennstofftype: CNG/LPG Super plus 0 242 235 663 beste kvalitet fra originalprodusent