BOSCH Tennplugg Super plus Gewindebolzen M4 Super plus

Original BOSCH Tennplugg Nøkkelvidde: 16 produsent

Tennplugg

Art. nr.: 0 242 235 668

Passer for kjøretøyet ditt?

Skiltnummer referanse

  • 2-års garanti

  • 14 dagers returrett

-27%
(52,00 kr) 38,35 kr
Spar: 27%
ekskl. MVA, Frakt
- +

På lager

Dette produktet har blitt lagt i handlekurven
  • Produsentens delenummer: 0 242 235 668
  • Produsenten: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143134382
  • Nøkkelvidde: 16
  • Utvendige gjenger [mm]: 14
  • Gjengelengde [mm]: 19
  • senderanlegg [mm]: 3
  • Gjengestigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeavstand [mm]: 0,9
  • Tilkoblingsteknikk: Gewindebolzen M4
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 28
  • Pol. antall: 2
  • Tiltrekkingsvinkel [grad]: 90
  • BOSCH: Tennplugg
  • Produktnummer: 0 242 235 668
  • RRP: 52,00 kr
Rask forsendelse BOSCH Tennplugg Gewindebolzen M4 (artikkel nr. 0 242 235 668)
Kan sammenlignes med OE-numre (bare til sammenligning)
AUDI — OE 101000033AA
AUDI — OE 101000033AF
AUDI — OE 101000041AC
AUDI — OE 101000051AA
BAIC — OE BOC1093002056
BMW — OE 12121344520
BMW — OE 12121422087
BMW — OE 12121704399
BMW — OE 12121747061
BMW — OE 12121748002
BMW — OE 12124353679
BMW — OE 12129063428
BMW — OE 12129064619
CHERY — OE 05033220AA
CITROËN | PEUGEOT — OE 59622J
CITROËN | PEUGEOT — OE 59622K
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962R3
CITROËN | PEUGEOT — OE 96265754
CITROËN/PEUGEOT — OE 9614738680
DACIA | RENAULT — OE 7700115827
DACIA | RENAULT — OE 7700500168
DAIHATSU — OE 9004851133000
DAIHATSU — OE 9004851137
DAIHATSU — OE 9004851137000
DAIHATSU — OE 9004851155000
DAIHATSU — OE 9004851160000
DAIHATSU — OE 9091901202000
FIAT | LANCIA — OE 46463801
FIAT | LANCIA — OE 46472021
FIAT — OE 464720211
FIAT — OE 5894588
FIAT — OE 9626575480
GMC | HOLDEN — OE 96307729
LEXUS — OE 9091901198
OPEL — OE 1214003
OPEL — OE 32017067
OPEL — OE 90357729
OPEL — OE 90442650
PORSCHE — OE 99917019990
RENAULT — OE 7700109403
RENAULT — OE 7700500252
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder som kjøpte "Tennplugg 0 242 235 668" kjøpte også:
  • Coil
    Coil RIDEX Art. Nr.: 689C0108, 79,98 kr, Rabatt: 26% Erfaring
    RIDEX | 689C0108
    79,98 kr -26% RRP: 107,00 kr Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje K2 Art. Nr.: O14D0001, 51,55 kr, Rabatt: 26% Kvalitet
    K2 | O14D0001
    51,55 kr -26% RRP: 69,00 kr (51,55 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg SONAX Art. Nr.: 03321000, 16,71 kr, Rabatt: 28% skifte ut
    SONAX | 03321000
    16,71 kr -28% RRP: 23,00 kr (66,84 kr for 1 liter) Spar: 28%
  • delesett, inspeksjon
    delesett, inspeksjon VAICO Art. Nr.: V10-3153, 164,79 kr, Rabatt: 44% Priser
    VAICO | V10-3153
    164,79 kr -44% RRP: 293,03 kr Spar: 44%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg VAICO Art. Nr.: V60-0123, 43,06 kr, Rabatt: 26% Reparasjon
    VAICO | V60-0123
    43,06 kr -26% RRP: 58,00 kr (43,06 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg SHELL Art. Nr.: AS206, 55,84 kr, Rabatt: 26% skifte ut
    SHELL | AS206
    55,84 kr -26% RRP: 75,00 kr (27,92 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 63,55 kr, Rabatt: 26% defekt? hva gjør jeg?
    ORLEN | QFS411B10
    63,55 kr -26% RRP: 85,00 kr (63,55 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje VATOIL Art. Nr.: 50158, 70,85 kr, Rabatt: 26% Kundeanmeldelser
    VATOIL | 50158
    70,85 kr -26% RRP: 95,00 kr (70,85 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 71,40 kr, Rabatt: 26% Original oversatt til norsk
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    71,40 kr -26% RRP: 96,00 kr (71,40 kr for 1 liter) Spar: 26%
Vi anbefaler også disse produktene til deg:
BOSCH Tennplugg Gewindebolzen M4 Super plus 0 242 235 668 beste kvalitet fra originalprodusent