BOSCH Tennplugg Super plus Super plus

Original BOSCH Tennplugg Nøkkelvidde: 16 produsent

Tennplugg

Art. nr.: 0 242 240 593

Passer for kjøretøyet ditt?

Skiltnummer referanse

  • 2-års garanti

  • 14 dagers returrett

-26%
(39,00 kr) 28,91 kr
Spar: 26%
ekskl. MVA, Frakt
- +

På lager

Dette produktet har blitt lagt i handlekurven
  • Produsentens delenummer: 0 242 240 593
  • Produsenten: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143134443
  • Nøkkelvidde: 16
  • Utvendige gjenger [mm]: 14
  • Gjengelengde [mm]: 19
  • senderanlegg [mm]: 3
  • Gjengestigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeavstand [mm]: 0,8
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 28
  • Pol. antall: 1
  • Tiltrekkingsvinkel [grad]: 90
  • BOSCH: Tennplugg
  • Produktnummer: 0 242 240 593
  • RRP: 39,00 kr
Rask forsendelse BOSCH Tennplugg Brennstofftype: CNG/LPG (artikkel nr. 0 242 240 593)
Kan sammenlignes med OE-numre (bare til sammenligning)
AUDI — OE 101000004AA
AUDI — OE 101000017AA
CITROËN — OE 596004
CITROËN — OE 59625N
CITROËN — OE 59626G
CITROËN — OE 5962A2
CITROËN — OE 5962A9
CITROËN — OE 5962C4
CITROËN — OE 5962C5
CITROËN — OE 5962C9
CITROËN — OE 5962G2
CITROËN — OE 5962G4
CITROËN — OE 5962K1
CITROËN — OE 5962K6
CITROËN — OE 5962N0
CITROËN — OE 5962R0
CITROËN — OE 5962R4
CITROËN — OE 5962X2
CITROËN — OE 5962X9
CITROËN — OE 91509266
CITROËN — OE 96009087
CITROËN — OE 96024607
CITROËN — OE 9607016480
CITROËN — OE 96115813
CITROËN — OE 97537377
CITROËN — OE CF10
CITROËN — OE MDF000006C
CITROËN — OE MKP00096
FIAT — OE 5894586
FIAT | LANCIA — OE 71711807
FIAT | LANCIA — OE 7565853
FIAT | LANCIA — OE 7698212
FIAT — OE 77603384
FIAT — OE 7GYSSR
FIAT — OE 9602460780
FORD — OE 5099295
FORD — OE 5099832
FORD — OE 5099948
FORD — OE 6080256
FORD — OE 800F12405BA
FORD — OE 81OF12405AAA
FORD — OE 81SF12405BA
FORD — OE 85SF12405DA
FORD — OE 88SF12405BB
FORD — OE 890F12405AA
GMC — OE 55564215
GMC — OE GM80
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder som kjøpte "Tennplugg 0 242 240 593" kjøpte også:
  • Motorolje
    Motorolje K2 Art. Nr.: O14D0001, 51,55 kr, Rabatt: 26% Erfaring
    K2 | O14D0001
    51,55 kr -26% RRP: 69,00 kr (51,55 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Coil
    Coil RIDEX Art. Nr.: 689C0108, 79,98 kr, Rabatt: 26% Kvalitet
    RIDEX | 689C0108
    79,98 kr -26% RRP: 107,00 kr Spar: 26%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg SONAX Art. Nr.: 03321000, 16,71 kr, Rabatt: 28% skifte ut
    SONAX | 03321000
    16,71 kr -28% RRP: 23,00 kr (66,84 kr for 1 liter) Spar: 28%
  • delesett, inspeksjon
    delesett, inspeksjon VAICO Art. Nr.: V10-3153, 164,79 kr, Rabatt: 44% Priser
    VAICO | V10-3153
    164,79 kr -44% RRP: 293,03 kr Spar: 44%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg VAICO Art. Nr.: V60-0123, 43,06 kr, Rabatt: 26% Reparasjon
    VAICO | V60-0123
    43,06 kr -26% RRP: 58,00 kr (43,06 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg SHELL Art. Nr.: AS206, 55,84 kr, Rabatt: 26% skifte ut
    SHELL | AS206
    55,84 kr -26% RRP: 75,00 kr (27,92 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 63,55 kr, Rabatt: 26% defekt? hva gjør jeg?
    ORLEN | QFS411B10
    63,55 kr -26% RRP: 85,00 kr (63,55 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje VATOIL Art. Nr.: 50158, 70,85 kr, Rabatt: 26% Kundeanmeldelser
    VATOIL | 50158
    70,85 kr -26% RRP: 95,00 kr (70,85 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 71,40 kr, Rabatt: 26% Original oversatt til norsk
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    71,40 kr -26% RRP: 96,00 kr (71,40 kr for 1 liter) Spar: 26%
Vi anbefaler også disse produktene til deg:
BOSCH Tennplugg Brennstofftype: CNG/LPG Super plus 0 242 240 593 beste kvalitet fra originalprodusent