DENSO Tennplugg Twin Tip 1-jordingselektrode Twin Tip

Original DENSO Tennplugg Nøkkelvidde: 16 produsent

Tennplugg

Art. nr.: K20TT

Passer for kjøretøyet ditt?

Skiltnummer referanse

  • 2-års garanti

  • 14 dagers returrett

-27%
(45,00 kr) 33,16 kr
Spar: 27%
ekskl. MVA, Frakt
- +

På lager

Dette produktet har blitt lagt i handlekurven
  • Produsentens delenummer: K20TT
  • Produsenten: DENSO
  • EAN nummer: 0042511046047
  • Nøkkelvidde: 16
  • Tennplugg: 1-jordingselektrode
  • gjengemål 1: 19
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vekt [g]: 43
  • DENSO: Tennplugg
  • Produktnummer: K20TT
  • RRP: 45,00 kr
Rask forsendelse DENSO Tennplugg 1-jordingselektrode, for kjøretøy med servoratt som kan kobles om (artikkel nr. K20TT)
Kan sammenlignes med OE-numre (bare til sammenligning)
ALFA ROMEO — OE 46449690
ALFA ROMEO — OE 46480307
ALFA ROMEO — OE 46521529
ALFA ROMEO — OE 46550991
ALFA ROMEO — OE 60512848
ALFA ROMEO — OE 60571785
ALFA ROMEO — OE 60593139
BMW — OE 0030548
BMW — OE 0032136
BMW — OE 0037607
BMW — OE 0141871
BMW — OE 0148593
BMW — OE 12120030548
BMW — OE 12120032136
BMW — OE 12120037607
BMW — OE 12120141871
BMW — OE 12120148593
BMW — OE 12121344520
BMW — OE 12121435956
BMW — OE 12121705914
BMW — OE 12121715539
BMW — OE 12129059794
BMW — OE 12129061382
BMW — OE 12129061870
BMW — OE 12129063428
BMW — OE 12129064617
BMW — OE 12129064619
BMW — OE 12129064656
BMW — OE 12129065062
BMW — OE 12129065366
BMW — OE 12129071003
BMW — OE 1344520
BMW — OE 1435956
BMW — OE 1705914
BMW — OE 1715539
BMW — OE 9059794
BMW — OE 9061382
BMW — OE 9061870
BMW — OE 9063428
BMW — OE 9064617
BMW — OE 9064619
BMW — OE 9064656
BMW — OE 9065062
BMW — OE 9065366
BMW — OE 9071003
CADILLAC — OE 24425327
CHERY — OE A113707110CA
CHEVROLET — OE 96307729
CHEVROLET — OE 96417176
CHEVROLET — OE 96476119
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder som kjøpte "Tennplugg K20TT" kjøpte også:
  • Coil
    Coil RIDEX Art. Nr.: 689C0108, 79,98 kr, Rabatt: 26% Erfaring
    RIDEX | 689C0108
    79,98 kr -26% RRP: 107,00 kr Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje K2 Art. Nr.: O14D0001, 51,55 kr, Rabatt: 26% Kvalitet
    K2 | O14D0001
    51,55 kr -26% RRP: 69,00 kr (51,55 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg SONAX Art. Nr.: 03321000, 16,71 kr, Rabatt: 28% skifte ut
    SONAX | 03321000
    16,71 kr -28% RRP: 23,00 kr (66,84 kr for 1 liter) Spar: 28%
  • delesett, inspeksjon
    delesett, inspeksjon VAICO Art. Nr.: V10-3153, 164,79 kr, Rabatt: 44% Priser
    VAICO | V10-3153
    164,79 kr -44% RRP: 293,03 kr Spar: 44%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg VAICO Art. Nr.: V60-0123, 43,06 kr, Rabatt: 26% Reparasjon
    VAICO | V60-0123
    43,06 kr -26% RRP: 58,00 kr (43,06 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg SHELL Art. Nr.: AS206, 55,84 kr, Rabatt: 26% skifte ut
    SHELL | AS206
    55,84 kr -26% RRP: 75,00 kr (27,92 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 63,55 kr, Rabatt: 26% defekt? hva gjør jeg?
    ORLEN | QFS411B10
    63,55 kr -26% RRP: 85,00 kr (63,55 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje VATOIL Art. Nr.: 50158, 70,85 kr, Rabatt: 26% Kundeanmeldelser
    VATOIL | 50158
    70,85 kr -26% RRP: 95,00 kr (70,85 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 71,40 kr, Rabatt: 26% Original oversatt til norsk
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    71,40 kr -26% RRP: 96,00 kr (71,40 kr for 1 liter) Spar: 26%
Vi anbefaler også disse produktene til deg:
DENSO Tennplugg 1-jordingselektrode, for kjøretøy med servoratt som kan kobles om Twin Tip K20TT beste kvalitet fra originalprodusent