DENSO Tennplugg Iridium TT 1-jordingselektrode Iridium TT

Original DENSO Tennplugg Nøkkelvidde: 16 produsent

Tennplugg

Art. nr.: IK20TT

Passer for kjøretøyet ditt?

Skiltnummer referanse

  • 2-års garanti

  • 14 dagers returrett

-26%
(165,00 kr) 123,12 kr
Spar: 26%
ekskl. MVA, Frakt
- +

På lager

Dette produktet har blitt lagt i handlekurven
  • Produsentens delenummer: IK20TT
  • Produsenten: DENSO
  • EAN nummer: 0042511470248
  • Nøkkelvidde: 16
  • Tennplugg: 1-jordingselektrode
  • gjengemål 1: 19
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 22
  • Diameter [mm]: 14
  • vekt [g]: 43
  • DENSO: Tennplugg
  • Produktnummer: IK20TT
  • RRP: 165,00 kr
Rask forsendelse DENSO Tennplugg 1-jordingselektrode, Brennstofftype: Bensin, Brennstofftype: CNG/LPG, for kjøretøy med servoratt som kan kobles om (artikkel nr. IK20TT)
Kan sammenlignes med OE-numre (bare til sammenligning)
ALFA ROMEO — OE 60569957
BMW — OE 0032134
BMW — OE 0032135
BMW — OE 12120032134
BMW — OE 12120032135
BMW — OE 12122158252
BMW — OE 12127526799
BMW — OE 2158252
BMW — OE 7526799
CHEVROLET — OE 96307562
CHRYSLER — OE 5098168AA
CHRYSLER — OE 5269556
CHRYSLER — OE MS851571
CHRYSLER — OE MS851622
DAIHATSU — OE 9004151170
DAIHATSU — OE 9004851154A
DAIHATSU — OE 9004851166
DAIHATSU — OE 9004851167
DAIHATSU — OE 9004851170
DAIHATSU — OE 9004851172
DAIHATSU — OE 9004851172000
DAIHATSU — OE 9004851173000
DAIHATSU — OE 9004851178
DAIHATSU — OE 9004851182
DAIHATSU — OE 9004851183
DAIHATSU — OE 9004851184
DAIHATSU — OE 9004851186
DAIHATSU — OE 9004861169
DAIHATSU — OE 9004861170
DAIHATSU — OE 99906910X9007
DAIHATSU — OE 99906910X9020
DAIHATSU — OE 99906910X9034
DAIHATSU — OE 99906910X9035
DAIHATSU — OE NDIK20
DAIHATSU — OE NDIK20A
DAIHATSU — OE NDVK20
DAIHATSU — OE NDVK20A
FIAT — OE 46475164
FIAT — OE 60579903
FIAT — OE 60810689
FIAT — OE 71711638
FIAT — OE 71741910
FIAT — OE 71750223
FIAT — OE 7565853
FIAT — OE 7683358
FIAT — OE 7760383
FORD — OE 1000996
FORD — OE 1011256
FORD — OE 1023706
FORD — OE 1032705
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder som kjøpte "Tennplugg IK20TT" kjøpte også:
  • Motorolje
    Motorolje K2 Art. Nr.: O14D0001, 51,61 kr, Rabatt: 26% Erfaring
    K2 | O14D0001
    51,61 kr -26% RRP: 69,00 kr (51,61 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg VAICO Art. Nr.: V60-0123, 43,11 kr, Rabatt: 26% Kvalitet
    VAICO | V60-0123
    43,11 kr -26% RRP: 58,00 kr (43,11 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Coil
    Coil STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 87,60 kr, Rabatt: 26% skifte ut
    STARK | SKCO-0070091
    87,60 kr -26% RRP: 117,00 kr Spar: 26%
  • delesett, inspeksjon
    delesett, inspeksjon VAICO Art. Nr.: V10-3153, 164,99 kr, Rabatt: 44% Priser
    VAICO | V10-3153
    164,99 kr -44% RRP: 293,40 kr Spar: 44%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg SHELL Art. Nr.: AS206, 55,91 kr, Rabatt: 26% Reparasjon
    SHELL | AS206
    55,91 kr -26% RRP: 75,00 kr (27,96 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 63,63 kr, Rabatt: 26% skifte ut
    ORLEN | QFS411B10
    63,63 kr -26% RRP: 85,00 kr (63,63 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje VATOIL Art. Nr.: 50158, 70,93 kr, Rabatt: 26% defekt? hva gjør jeg?
    VATOIL | 50158
    70,93 kr -26% RRP: 95,00 kr (70,93 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 71,49 kr, Rabatt: 26% Kundeanmeldelser
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    71,49 kr -26% RRP: 96,00 kr (71,49 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje MOBIL Art. Nr.: 150866, 78,28 kr, Rabatt: 26% Original oversatt til norsk
    MOBIL | 150866
    78,28 kr -26% RRP: 105,00 kr (78,28 kr for 1 liter) Spar: 26%
Vi anbefaler også disse produktene til deg:
DENSO Tennplugg 1-jordingselektrode, Brennstofftype: Bensin, Brennstofftype: CNG/LPG, for kjøretøy med servoratt som kan kobles om Iridium TT IK20TT beste kvalitet fra originalprodusent