ELRING Pakning, ventilstamme

Original ELRING Pakning, ventilstamme Høyde [mm]: 9,7 produsent

Pakning, ventilstamme

Art. nr.: 403.730

Passer for kjøretøyet ditt?

Skiltnummer referanse

  • 2-års garanti

  • 14 dagers returrett

-26%
(5,00 kr) 3,70 kr
Spar: 26%
ekskl. MVA, Frakt
- +

På lager

Dette produktet har blitt lagt i handlekurven
  • Produsentens delenummer: 403.730
  • Produsenten: ELRING
  • EAN nummer: 4041248607060
  • Høyde [mm]: 9,7
  • Material: FPM (fluor-kautsjuk)
  • Diameter 2 [mm]: 8,8
  • Diameter 1 [mm]: 6
  • Diameter 3 [mm]: 12,2
  • Farge: grønn
  • ELRING: Pakning, ventilstamme
  • Produktnummer: 403.730
  • RRP: 5,00 kr
Rask forsendelse ELRING Pakning, ventilstamme Innløpsside for innløpsventiler (artikkel nr. 403.730)
Kan sammenlignes med OE-numre (bare til sammenligning)
AUDI — OE 036109675
AUDI — OE 036109675A
AUDI — OE 057109675
AUDI | OPEL — OE 642533
BMW — OE 11341461679
BMW — OE 11342245151
CHRYSLER | DODGE | JEEP — OE 05066775AA
CHRYSLER | DODGE | JEEP — OE 05184168AB
CHRYSLER | DODGE | JEEP — OE 5175438AA
CHRYSLER | DODGE | JEEP — OE 68001551AA
CHRYSLER | DODGE | JEEP — OE 68066168AA
CHRYSLER | DODGE | JEEP — OE K05184168AB
CITROËN | PEUGEOT — OE 095638
CITROËN | PEUGEOT — OE 095640
DAEWOO | OPEL — OE 90410741
FIAT — OE 6000616570
FIAT — OE 9400956389
FORD — OE 1118094
FORD — OE 1221514
HONDA — OE 12211PLZD00
MERCEDES-BENZ — OE 0000534558
MERCEDES-BENZ — OE 0000534658
MERCEDES-BENZ — OE 0000534758
MERCEDES-BENZ — OE 0000535158
MERCEDES-BENZ — OE 0000535658
MERCEDES-BENZ — OE 2780530100
MERCEDES-BENZ — OE 6070530000
MITSUBISHI — OE MN960095
MITSUBISHI — OE MN980085
OPEL — OE 636533
OPEL — OE 90411541
PORSCHE — OE 99610511552
RENAULT — OE 8200496321
ROVER — OE STC2159
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Vi anbefaler også disse produktene til deg:
ELRING Pakning, ventilstamme Innløpsside for innløpsventiler 403.730 beste kvalitet fra originalprodusent