ELRING Tetningsring, oljeplugg kobber, indre diameter: 14mm

Original ELRING Tetningsring, oljeplugg Material: kobber produsent

Tetningsring, oljeplugg

Art. nr.: 115.100

Passer for kjøretøyet ditt?

Skiltnummer referanse

  • 2-års garanti

  • 14 dagers returrett

-28%
(2,00 kr) 1,45 kr
Spar: 28%
ekskl. MVA, Frakt
- +

På lager

Dette produktet har blitt lagt i handlekurven
  • Produsentens delenummer: 115.100
  • Produsenten: ELRING
  • EAN nummer: 4041248445976
  • Material: kobber
  • Innvendig diameter [mm]: 14
  • Ytre diameter [mm]: 20
  • Tykkelse [mm]: 1,5
  • Form: A-formet
  • alternativt reparasjonssett: 017.736, 505.550, 505.540
  • DIN / ISO: 7603
  • ELRING: Tetningsring, oljeplugg
  • Produktnummer: 115.100
  • RRP: 2,00 kr
Rask forsendelse ELRING Tetningsring, oljeplugg kobber, indre diameter: 14mm (artikkel nr. 115.100)
Kan sammenlignes med OE-numre (bare til sammenligning)
ALFA ROMEO — OE 234032235
AUDI | SEAT | SKODA | VW — OE N0138492
AUDI | SEAT | SKODA | VW — OE N138492
CHRYSLER | DODGE | JEEP — OE 05073946AA
DAEWOO | OPEL — OE 94525114
DAF — OE 0244680
DEUTZ | KHD | MAGIRUS-DEUTZ | MWM — OE 01118693
DEUTZ | KHD | MAGIRUS-DEUTZ — OE 01301223
FIAT — OE 10280060
FORD — OE 0209725
FORD — OE 1005306
FORD — OE 95VW6734AA
HANOMAG — OE 0996731012
HANOMAG HENSCHEL — OE N007603014106
IVECO — OE 16508160
MAN — OE 06561900706
MASSEY FERGUSON — OE 1440012X1
MAZDA — OE 995641400
MERCEDES-BENZ — OE 007603014106
MITSUBISHI — OE MN960041
MWM — OE 604920101420
NISSAN — OE 11026HG00B
OPEL — OE 11023582
OPEL — OE 2091046
OPEL — OE 4803630
RENAULT TRUCKS — OE 0003008058
RENAULT TRUCKS — OE 0870073700
RENAULT TRUCKS — OE 5000254857
RENAULT TRUCKS — OE 7703062043
SAAB — OE 7522709
SAAB — OE 8728051
SCANIA — OE 192633
SCANIA — OE 303098
STEYR — OE 90003098015
VOLVO — OE 9690116
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Vi anbefaler også disse produktene til deg:
ELRING Tetningsring, oljeplugg kobber, indre diameter: 14mm 115.100 beste kvalitet fra originalprodusent