MAHLE ORIGINAL Oljefilter Påskruingsfilter

Original MAHLE ORIGINAL Oljefilter Filtertype: Påskruingsfilter produsent

Oljefilter

Art. nr.: OC 976

Passer for kjøretøyet ditt?

Skiltnummer referanse

  • 2-års garanti

  • 14 dagers returrett

-26%
(79,00 kr) 58,61 kr
Spar: 26%
ekskl. MVA, Frakt
- +

På lager

Dette produktet har blitt lagt i handlekurven
  • Produsentens delenummer: OC 976
  • Produsenten: MAHLE ORIGINAL
  • EAN nummer: 4009026729557
  • Filtertype: Påskruingsfilter
  • Høyde [mm]: 89,0
  • Tetningsring diameter [mm]: 72,0
  • innvendig diameter 2 [mm]: 62,0
  • Koblingsgjenge: M20x1,5
  • åpningstrykk omløpsventil [bar]: 1,2
  • varenummer for anbefalt spesialverktøy: OCS 7
  • Hus diameter [mm]: 76,0
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 20
  • MAHLE ORIGINAL: Oljefilter
  • Produktnummer: OC 976
  • RRP: 79,00 kr
Rask forsendelse MAHLE ORIGINAL Oljefilter Påskruingsfilter (artikkel nr. OC 976)
Kan sammenlignes med OE-numre (bare til sammenligning)
CHEVROLET | DAEWOO — OE 25184029
CHEVROLET | DAEWOO — OE 96389188
CHEVROLET | DAEWOO — OE 96818899
CITROËN | DS — OE 1109AL
CITROËN — OE 1109AP
CITROËN — OE 1109CA
CITROËN — OE 1109CN
CITROËN — OE 1109J8
CITROËN — OE 1109J9
CITROËN — OE 1109K2
CITROËN — OE 1109L1
CITROËN — OE 1109N3
CITROËN | DS — OE 1109R0
CITROËN | DS — OE 1109R1
CITROËN | DS — OE 1109T0
CITROËN | DS — OE 1109T1
CITROËN | DS — OE 1109X2
CITROËN — OE 1109X5
CITROËN — OE 1109X6
CITROËN — OE 95495621
CITROËN — OE 95495622
CITROËN — OE 95580482
CITROËN — OE 95580483
CITROËN — OE 95638747
CITROËN — OE 96002933
CITROËN — OE 9644885480
CITROËN — OE E149003
CITROËN — OE E149102
CITROËN — OE E149130
CITROËN | DS — OE E149134
DAF — OE 0192143
DAF — OE 1667695
DEUTZ — OE 1152175137
FIAT — OE 6001073242
FIAT — OE 71753741
FIAT — OE 71771371
FIAT — OE 71772207
FIAT — OE 7571543
FIAT — OE 9456000927
FIAT — OE 9456183480
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder som kjøpte "Oljefilter OC 976" kjøpte også:
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg VAICO Art. Nr.: V60-0123, 43,08 kr, Rabatt: 26% Erfaring
    VAICO | V60-0123
    43,08 kr -26% RRP: 58,00 kr (43,08 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Luftfilter
    Luftfilter MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: LX 152, 14,52 kr, Rabatt: 28% Kvalitet
    MAHLE ORIGINAL | LX 152
    14,52 kr -28% RRP: 20,00 kr Spar: 28%
  • Tetningsring, oljeplugg
    Tetningsring, oljeplugg TOPRAN Art. Nr.: 110 600, 1,44 kr, Rabatt: 29% skifte ut
    TOPRAN | 110 600
    1,44 kr -29% RRP: 2,00 kr Spar: 29%
  • Kupefilter
    Kupefilter CORTECO Art. Nr.: 49356178, 33,28 kr, Rabatt: 27% Priser
    CORTECO | 49356178
    33,28 kr -27% RRP: 45,00 kr Spar: 27%
  • Motorolje
    Motorolje K2 Art. Nr.: O14D0001, 51,57 kr, Rabatt: 26% Reparasjon
    K2 | O14D0001
    51,57 kr -26% RRP: 69,00 kr (51,57 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Oljefilternøkkel
    Oljefilternøkkel MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: OCS 7, 60,24 kr, Rabatt: 26% skifte ut
    MAHLE ORIGINAL | OCS 7
    60,24 kr -26% RRP: 81,00 kr Spar: 26%
  • Motorolje
    Motorolje VAICO Art. Nr.: V60-0247, 65,79 kr, Rabatt: 26% defekt? hva gjør jeg?
    VAICO | V60-0247
    65,79 kr -26% RRP: 88,00 kr (65,79 kr for 1 liter) Spar: 26%
  • Oppsamlingskar
    Oppsamlingskar YATO Art. Nr.: YT-0699, 46,70 kr, Rabatt: 26% Kundeanmeldelser
    YATO | YT-0699
    46,70 kr -26% RRP: 63,00 kr Spar: 26%
  • Tetningsring, oljeplugg
    Tetningsring, oljeplugg CORTECO Art. Nr.: 041118S, 47,31 kr, Rabatt: 27% Original oversatt til norsk
    CORTECO | 041118S
    47,31 kr -27% RRP: 64,00 kr Spar: 27%
  • Tetningsring, oljeplugg
    Tetningsring, oljeplugg AJUSA Art. Nr.: 22007100, 1,71 kr, Rabatt: 43% Originaldel
    AJUSA | 22007100
    1,71 kr -43% RRP: 3,00 kr Spar: 43%
  • Tetningsring, oljeplugg
    Tetningsring, oljeplugg TOPRAN Art. Nr.: 207 050, 2,30 kr, Rabatt: 43% Originaldel
    TOPRAN | 207 050
    2,30 kr -43% RRP: 4,00 kr Spar: 43%
Vi anbefaler også disse produktene til deg:
MAHLE ORIGINAL Oljefilter Påskruingsfilter OC 976 beste kvalitet fra originalprodusent