RIDEX Tennplugg Innløpsside for kjøretøy med katalysator egnet for blyfri drivstoff

Original RIDEX Tennplugg Nøkkelvidde: 16 produsent

Tennplugg

Art. nr.: 686S0009

Passer for kjøretøyet ditt?

Skiltnummer referanse

  • 2-års garanti

  • 14 dagers returrett

-64%
(43,61 kr) 15,70 kr
Spar: 64%
ekskl. MVA, Frakt
ekskl. fortolling
- +

På lager

Dette produktet har blitt lagt i handlekurven
  • Produsentens delenummer: 686S0009
  • Produsenten: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191451364
  • Nøkkelvidde: 16
  • Utvendige gjenger [mm]: 14
  • Gjengelengde [mm]: 19
  • senderanlegg [mm]: 3
  • Gjengestigning [mm]: 1,25
  • Elektrodeavstand [mm]: 1,1
  • Tiltrekningsdreiemoment [Nm]: 28
  • Pol. antall: 1
  • Tiltrekkingsvinkel [grad]: 90
  • Tilstand:  Ny
  • RIDEX: Tennplugg
  • Produktnummer: 686S0009
Rask forsendelse RIDEX Tennplugg Innløpsside for kjøretøy med katalysator egnet for blyfri drivstoff (artikkel nr. 686S0009)
Kan sammenlignes med OE-numre (bare til sammenligning)
BAIC — BOC1093002060
CHEVROLET | DAEWOO — 96130723
CITROËN — 59624G
DAIHATSU — 9004851099000
DAIHATSU — 9004851100
DAIHATSU — 9004851100000
DAIHATSU — 9004851158000
FORD — 88SF12405EA
GMC — 1214009
GMC — 25108074
GMC — 90487588
HOLDEN — 93130723
HONDA — 12290RB0F01
HONDA — 890795515J
HONDA — 980795514E
HONDA — 980795514J
HONDA — 980795515E
HONDA — 9807956140
HONDA — 9807956148
HONDA — 9807956149
HONDA — 980795614B
HONDA — 980795614E
HONDA — 980795615E
HYUNDAI — 1881411051
INFINITI — 2240150Y06
ISUZU — 5860076350
ISUZU — 5861217490
ISUZU — 5861239520
ISUZU — 8943283720
ISUZU — 8943283740
KIA — 0K01C18110
LEXUS — 9009870005
LEXUS — 9009870040
LEXUS — 90919YZZAC
MAZDA — 000018BP03
MAZDA — 0677006270
MAZDA — 1A5318110
MAZDA — 1Y0A18110
MAZDA — B66718110
MAZDA — BP0118110
MAZDA — BP0218110
MAZDA — BP0318110
MAZDA — BP0418110
MAZDA — BP1418110
MAZDA — BPY318110
MAZDA — F22018110
MITSUBISHI — MD310294
MITSUBISHI — MS851357
MITSUBISHI — MS851358
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder som kjøpte "Tennplugg 686S0009" kjøpte også:
  • Motorolje
    Motorolje OPEL GM Art. Nr.: 19 42 047, 74,36 kr, Rabatt: 15% Erfaring
    OPEL GM | 19 42 047
    74,36 kr -15% 87,48 kr (74,36 kr for 1 liter) Tilstand:  Ny Spar: 15%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg SONAX Art. Nr.: 03321000, 24,29 kr, Rabatt: 15% Kvalitet
    SONAX | 03321000
    24,29 kr -15% 28,58 kr (97,16 kr for 1 liter) Tilstand:  Ny Spar: 15%
  • Delesett, inspeksjon
    Delesett, inspeksjon FEBI BILSTEIN Art. Nr.: 39037, 320,36 kr, Rabatt: 15% skifte ut
    FEBI BILSTEIN | 39037
    320,36 kr -15% 376,89 kr Tilstand:  Ny Spar: 15%
  • Coil
    Coil STARK Art. Nr.: SKCO-0070157, 27,20 kr, Rabatt: 38% Priser
    STARK | SKCO-0070157
    27,20 kr -38% 43,87 kr Tilstand:  Ny Spar: 38%
  • Frostvæske, vindusspyl...
    Frostvæske, vindusspyleranlegg SHELL Art. Nr.: AS11E, 44,74 kr, Rabatt: 15% Reparasjon
    SHELL | AS11E
    44,74 kr -15% 52,64 kr (44,74 kr for 1 liter) Tilstand:  Ny Spar: 15%
  • Coil
    Coil RIDEX Art. Nr.: 689C0202, 32,77 kr, Rabatt: 38% skifte ut
    RIDEX | 689C0202
    32,77 kr -38% 52,85 kr Tilstand:  Ny Spar: 38%
  • Coil
    Coil RIDEX Art. Nr.: 689C0131, 37,51 kr, Rabatt: 38% defekt? hva gjør jeg?
    RIDEX | 689C0131
    37,51 kr -38% 60,50 kr Tilstand:  Ny Spar: 38%
  • Coil
    Coil RIDEX Art. Nr.: 689C0057, 44,24 kr, Rabatt: 38% Kundeanmeldelser
    RIDEX | 689C0057
    44,24 kr -38% 71,35 kr Tilstand:  Ny Spar: 38%
  • Coil
    Coil STARK Art. Nr.: SKCO-0070220, 46,84 kr, Rabatt: 38% Original oversatt til norsk
    STARK | SKCO-0070220
    46,84 kr -38% 75,55 kr Tilstand:  Ny Spar: 38%
Vi anbefaler også disse produktene til deg:
RIDEX Tennplugg Innløpsside for kjøretøy med katalysator egnet for blyfri drivstoff 686S0009 beste kvalitet fra originalprodusent