TESLA Lyspære, blinklys venstre, høyre, W5W, 12V

Original TESLA Lyspære, blinklys Monteringsside: venstre, høyre produsent

Lyspære, blinklys

Art. nr.: B65201

Passer for kjøretøyet ditt?

Skiltnummer referanse

  • 2-års garanti

  • 14 dagers returrett

-36%
(4,00 kr) 2,56 kr
Spar: 36%
ekskl. MVA, Frakt
- +

På lager

Dette produktet har blitt lagt i handlekurven
  • Produsentens delenummer: B65201
  • Produsenten: TESLA
  • EAN nummer: 22105813606055360605
  • Monteringsside: venstre, høyre
  • Lampetype: W5W
  • Spenning [V]: 12
  • Nominell ytelse [W]: 5
  • TESLA: Lyspære, blinklys
  • Produktnummer: B65201
  • RRP: 4,00 kr
Rask forsendelse TESLA Lyspære, blinklys venstre, høyre, W5W, 12V (artikkel nr. B65201)
Kan sammenlignes med OE-numre (bare til sammenligning)
BMW — OE 07119978373
MERCEDES-BENZ — OE A0025443894
MERCEDES-BENZ — OE N000000000853
MERCEDES-BENZ — OE N072601012250
MITSUBISHI — OE Z1719121
VAG — OE N0177532
Kundeanmeldelser
Kundeanmeldelser
5 /5.00
Kunder som kjøpte "Lyspære, blinklys B65201" kjøpte også:
  • Blinklys
    Blinklys HELLA Art. Nr.: 4DB 003 750-711, 112,82 kr, Rabatt: 26% Erfaring
    HELLA | 4DB 003 750-711
    112,82 kr -26% RRP: 151,00 kr Spar: 26%
  • Blinklys
    Blinklys ABAKUS Art. Nr.: 048-09-847, 12,68 kr, Rabatt: 26% Kvalitet
    ABAKUS | 048-09-847
    12,68 kr -26% RRP: 17,00 kr Spar: 26%
  • Reflektor, blinklys
    Reflektor, blinklys VEMO Art. Nr.: V10-84-0020, 121,90 kr, Rabatt: 26% skifte ut
    VEMO | V10-84-0020
    121,90 kr -26% RRP: 163,00 kr Spar: 26%
  • blinklyssett
    blinklyssett ABAKUS Art. Nr.: 212-1409PXX-VC, 40,96 kr, Rabatt: 26% Priser
    ABAKUS | 212-1409PXX-VC
    40,96 kr -26% RRP: 55,00 kr Spar: 26%
  • Lyspære, blink- / side...
    Lyspære, blink- / sidemarkeringslys DIEDERICHS Art. Nr.: LID10056, 3,61 kr, Rabatt: 28% Reparasjon
    DIEDERICHS | LID10056
    3,61 kr -28% RRP: 5,00 kr Spar: 28%
  • Lyspære, blink- / side...
    Lyspære, blink- / sidemarkeringslys DIEDERICHS Art. Nr.: LID10053, 5,94 kr, Rabatt: 26% skifte ut
    DIEDERICHS | LID10053
    5,94 kr -26% RRP: 8,00 kr Spar: 26%
  • Lyspære, blink- / side...
    Lyspære, blink- / sidemarkeringslys DIEDERICHS Art. Nr.: LID10045, 6,50 kr, Rabatt: 28% defekt? hva gjør jeg?
    DIEDERICHS | LID10045
    6,50 kr -28% RRP: 9,00 kr Spar: 28%
  • Blinklys
    Blinklys ABAKUS Art. Nr.: 003-05-847, 20,18 kr, Rabatt: 26% Kundeanmeldelser
    ABAKUS | 003-05-847
    20,18 kr -26% RRP: 27,00 kr Spar: 26%
  • Blinklys
    Blinklys VAN WEZEL Art. Nr.: 0323914, 22,82 kr, Rabatt: 27% Original oversatt til norsk
    VAN WEZEL | 0323914
    22,82 kr -27% RRP: 31,00 kr Spar: 27%
  • Blinklys
    Blinklys TYC Art. Nr.: 18-0667-01-2, 30,90 kr, Rabatt: 27% Originaldel
    TYC | 18-0667-01-2
    30,90 kr -27% RRP: 42,00 kr Spar: 27%
Vi anbefaler også disse produktene til deg:
TESLA Lyspære, blinklys venstre, høyre, W5W, 12V B65201 beste kvalitet fra originalprodusent